سوالات متداول

سوالات مشاورین

1- روی دکمه ثبت نام در قسمت چپ نوار بالای سایت کلیک کنید و وارد صفحه عضویت در سایت شوید. 2- نوع کاربری خود را آژانس املاک انتخاب کنید. 3- مشخصات خواسته شده را در فرم ثبت نام به درستی تکمیل نمایید. 4- روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید

برخی از انکانات متعددی که با ثبت نام در اسکان پارس در اختیار مشاور قرار می گیرد عبارتند از ثبت رایگان آگهی ملک ، ثبت تقاضا و در خواست ملک ، خرید اشتراک و مشاهده فایل های مناطق دلخواه مشاور، همچنین ایجاد یک صفحه اختصاصی به نام دفتر املاکتان که توسط آن صفحه به هزاران بازدید کننده از وب سایت اسکان پارس معرفی می شوید.

برای دریافت فایل از سامانه ابتدا باید در سامانه ثبت نام نمایید بعد از عضویت در سامانه به قسمت خرید اشتراک در نوار بالای سایت بروید سپس پکیج مورد نظر و همچنین منطقه یا مناطق مورد نظرتان را انتخاب نمایید پس از پرداخت هزینه اشتراک شما به فایل های مناطق منتخب خود دسترسی خواهد داشت.

بعد از انتخاب پکیج و مناطق مورد نظر شما می توانید مبلغ نهایی اشتراک را به شماره کارت 6037697416196605 بانک صادرات به نام آقای رضا خورند یا شماره کارت 6221061224615270 بانک پارسیان به نام آقای رضا خورند واریز نمایید و عکس قبض پرداختی را به شماره 09192185931 واتساپ نمایید بدین ترتیب مبلغ پرداختی شما در حساب کاربریتان ذخیره می گردد.

از آنجا که جلب رضایت مشتری از اهداف اصلی اسکان پارس بوده و هست لذا در قسمت خرید اشتراک پکیج های متنوع با تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته شده است که با انتخاب هر کدام ازپکیج ها میزان تخفیف مربوط به آن پکیج از مبلغ نهایی اشتراک شما کسر می گردد.

داشبورد اختصاصی برای دسترسی سریع به صفحات مهم و پر کاربرد مشاور طراحی شده است بعد از ورود به سایت در قسمت چپ نوار بالای سایت اسم املاک شما ثبت شده است با کلیک کردن روی نام املاکتان منویی باز می شود که در آن لینک صفحات پرکاربرد قراردارد و شما می توانید با کلیک کردن روی اسم صفحه مورد نظر وارد آن صفحه بشوید و همچنین برای خروج از سایت روی گزینه خروج که آخرین گزینه منو می باشد کلیک کنید.

مشاورین املاک ویژه آن دسته از مشترکین اسکان پارس هستند که نام و لوگوی دفتر املاکشان در صفحه اصلی سایت قراردارد

قرار گرفتن نام و لوگوی مشاورین املاک ویژه در صفحه اصلی سایت اسکان پارس باعث برقراری ارتباط مؤثر بین این مشاورین با هزاران بازدید کننده از سایت که خود از مالکین ، موجرین و یا متقاضیان خرید یا اجاره ملک هستند می شود.

جستجوی هوشمند متقاضی امکان منحصر به فردی است که توسط متخصصین اسکان پارس طراحی شده تا مشاور بتواند به متقاضیان هر آگهی دسترسی داشته باشد برای این منظور دکمه ای به نام (متقاضیان این فایل ) در هر آگهی تعبیه شده که با کلیک کردن روی آن تمامی متقاضیانی که خصوصیات ملک مورد نظرشان با مشخصات آگهی مطابقت دارد به صورت لیستی که شامل مشخصات و تلفن تماس متقاضی می باشد در اختیار مشاور قرار می گیرد در واقع اسکان پارس پل ارتباط بین مشاورین املاک و متقاضیان خرید یا اجاره ملک می باشد.

در صورتی که به دنبال جستجوی ملک در ناحیه جغرافیایی به خصوصی هستید سیستم جستجوی ملک از روی نقشه کمک قابل توجهی به شما می کند که ملک مورد نظر در منطقه مورد نظرتان را خیلی سریع و بدون اتلاف وقت جستجو نمایید برای این منظور در قسمت بالای سایت زیر نوار جستجو دکمه نمایش فایل روی نقشه را انتخاب کنید و به صفحه نمایش فایل روی نقشه وارد شوید در این صفحه می توانید فایل ها ی مناطق دلخواه تان را به راحتی روی نقشه جستجو کنید.

شما می توانید با استفاده از این سیستم خصوصیات ملک مورد نظرتان را به اسکان پارس اعلام نمایید برای این منظور روی دکمه ذخیره جستجو که زیر نوار جستجو در بالای سایت تعبیه شده کلیک کنید سپس در صفحه باز شده عنوانی برای جستجوی خود انتخاب نمایید و دکمه ذخیره را کلیک کنید از این پس لازم نیست که برای یافتن ملک مورد نظرتان هر روز به سایت مراجعه کنید ما اطلاعات ملک های جدید که خصوصیاتشان مطابق با خصوصیات ملک مورد نظر شما باشد از طریق ایمیل به شما ارسال می کنیم و شما اولین نفری هستید که از وجود این ملک ها مطلع می شوید.

اسکان پارس برای پشتیبانی مفید و مؤثر از مشتریان خود سیستم اطلاع رسانی پیامکی (تیکتینگ) تدارک دیده است تا چنانچه مشاور به هر دلیل نیاز به ارتباط با عوامل پشتیبانی سایت داشت از این طریق اقدام نماید این امکان در قسمت داشبورد اختصاصی و گزینه ارسال پیام به پشتیبانی تعبیه شده است.

چت آنلاین یا سیستم پستیبانی آنلاین قابلیتی است که اسکان پارس جهت ارسال و دریافت پیام ها ی اینترنتی که برای پاسخگویی و کمک رسانی به کاربران ایجاد نموده است توسط این سیستم کارشناسان پشتیبانی اسکان پارس به تمامی سوالات و ابهامات کاربران پاسخ لازم را ارائه می دهند.

تعیین سطح دسترسی به مدیر املاک این توانایی را می دهد که فعالیت مشاورین خود را کنترل نماید و به هر مشاور امکان دسترسی به بخش به خصوصی از فایل ها و آگهی ها بدهد وبه عنوان مثال مشاورین خود را به دو بخش رنج اجاره و فروش تقسیم نماید و به هر کدام دسترسی به فایل ها ی مربوط به خودشان را بدهد.

در صورتی که مشترک به هر دلیلی از ادامه دریافت خدامات انصراف دهد و از حق اشتراک خود در بازه زمانی مربوطه استفاده نکند اسکان پارس ملزم به استرداد هزینه اشتراک نمی باشد ولو اینکه از اعتبار اشتراک مدتی باقی مانده باشد و مشترک نمی تواند مدعی عودت وجه اشتراک گردد

سوالات مشترک بین مشاورین و کاربران

1- روی دکمه ثبت نام در قسمت چپ نوار بالای سایت کلیک کنید و وارد صفحه عضویت در سایت شوید. 2- نوع کاربری خود را کاربرعادی انتخاب کنید. 3- مشخصات خواسته شده را در فرم ثبت نام به درستی تکمیل نمایید. 4- روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

برخی از امکاناتی که با ثبت نام در اسکان پارس در اختیارتان قرار می گیرد عبارتند از ثبت آگهی ملک به صورت رایگان، ثبت تقاضا یا درخواست ملک ، دسترسی به مشاورین املاک فعال و مطمئن در منطقه مورد نظر شما و امکانات متنوع دیگر که بعد از ثبت نام با آنها مواجه می شوید .

1- در صفحه ورود به حساب کاربری روی جمله رمز عبور را فراموش کرده اید کلیک نمایید 2- در صفحه تغییر رمز ایمیل خود را وارد نموده سپس دکمه ثبت را کلیک کنید به این ترتیب رمز جدید برایتان ایمیل می گردد.

1- ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید 2- در نوار بالای سایت روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید 3- مشخصات خواسته شده در فرم ثبت آگهی را تکمیل نمایید 4- در انتها روی دکمه ثبت آگهی کلیک نمایید

برای اصلاح کردن اطلاعات ملک از طریق ارسال پیام به پشتیبانی که در داشبورد اختصاصی تعبیه شده مورد یا مواردی از آگهی که نیاز به اصلاح دارند را اعلام نمایید کارشناسان ما پس از بررسی های لازم اصلاحات لازم را اعمال می نمایند

اگر ملک شما دارای ویژگی های به خصوصی می باشد اسکان پارس این امکان را فراهم کرده که ویژگی های ملکتان را به صورت برچسب (تگ) روی عکس آگهی شما قرار دهد بدین ترتیب آگهی شما در نگاه اول نظر بازدید کننده را به خود جلب می نماید

در فرم ثبت آگهی امکان انتخاب بر چسب در اختیارتان گذاشته شده است شما می توانید ویژگی های مربوط به ملکتان را در این قسمت (حداکثر سه ویژگی) انتخاب کنید سپس آگهی را ثبت نمایید

برچسب های اختصاصی همان خصوصیاتی هستند که آگهی ملکتان را به صورت ویژه و خاص معرفی می کنند

در صورت فروش یا اجاره ملکتان می توانید در قسمت ارسال پیام به پشتیبانی که در داشبورد اختصاصی قراردارد آن را به کارشناسان اسکان پارس اعلام نماید.

در صورت وجود اشتباه در مشخصات یک آگهی مورد یا موارد اشتباه را از طریق ارسال پیام به پشتیبانی اطلاع دهید کارشناسان ما پس از بررسی های لازم این موارد را اصلاح می نمایند .

1- در سامانه ثبت نام نمایید 2- در قسمت نوار بالای سایت دکمه ثبت تقاضا را کلیک کنید 3- مشخصات خواسته شده در فرم ثبت تقاضا را به درستی تکمیل نمایید 4- در انتها دکمه ثبت تقاضا را کلیک کنید

برای جستجوی ملک مورد نظرتان در کادر جستجوی سریع که زیر نوار بالای سایت قراردارد گزینه های نوع ملک، نوع عرضه و قیمت مورد نظرتان را انتخاب نمایید سپس روی دکمه جستجو کلیک کنید بدین ترتیب نتیجه جستجو ملک ها ی مورد نظرتان را به شما گزارش می دهد

اگر هنگام جستجوی ملک به دنبال خصوصیات و جزئیات بیشتری هستید روی دکمه جستجو پیشرفته کلیک کنید سپس جزئیات مورد نظرتان را وارد نمایید و در انتها روی دکمه جستجو کلیک کنید بدین ترتیب ملک هایی با جزئیات بیشتر و دقیق تری در اختیارتان قرار می گیرد.

ابتدا در سامانه ثبت نام نمایید سپس در قسمت خرید اشتراک منطقه یا مناطق دلخواه تان را انتخاب کنید پس از پرداخت هزینه مربوطه آگهی های آن مناطق در اختیارتان قرار می گیرد و شما می توانید با مالک آگهی ارتباط برقرارکنید.

چنانچه تمایل به اشتراک گذاری یک آگهی با دوستان یا همکاران خود در یکی شبکه های اجتماعی داشته باشید روی دکمه اشتراک گذاری که در هر آگهی قرار دارد کلیک کنید سپس اگهی را از طریق یکی از شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید آگهی به اشتراک گذاشته شده فاقد شماره تلفن مالک و آدرس کامل می باشد .

در قسمت لیست مشاورین املاک بالای صفحه نام آژانس، استان، شهر ومنطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید سپس روی دکمه جستجو کلیک نمایید.

از آنجا که بعضی از مالکین راغب به بازدید بدون هماهنگی از ملکشان نیستند و بازدید باید با هماهنگی قبلی با مالک صورت گیرد لذا آدرس دقیق را روی نقشه مشخص نمی کنند . مشاورین املاک نیز برای عدم دسترسی همکارانشان به آدرس دقیق و در نتیجه تماس مستقیم با مالک آدرس دقیق آگهی را روی نقشه مشخص نمی کنند .